Výstava MŠ 3.11.2016

V letošním roce je tomu 70 let, co byla v obci Průhonice zřízena mateřská škola. Původně byla umístěna do vily v současné Kosatcové ulici, od ledna roku 1980 byla přesunuta do stávajících prostor v ulici Ke Školce hned vedle základní školy. Podle počtu let je naše MŠ váženou dámou v nejlepším věku a my si troufáme tvrdit, že za celou dobu jejího působení stáli v jejím čele osobnosti, díky nimž je vyhledávanou, stále dynamickou a moderní institucí. Připravili jsme k této příležitosti malou jubilejní výstavu a pozvali Vás k jejímu shlédnutí 3. listopadu. První návštěvníci se začali objevovat již krátce po poledni, ti poslední odcházeli po sedmé hodině večer. Snažili jsme se pro Vás připravit odpoledne plné milého setkání a láskyplného vzpomínání. Nebylo možné přehlédnout ani Vaše dojetí ani Vaši radost. Velice si vážíme všech, kteří jste přišli a k tomuto krásnému odpoledni přispěli svou přítomností a svým vyprávěním, děkujeme za Vaše příspěvky do kroniky. Děkujeme všem, kteří jste se na přípravě a organizaci celé výstavy podíleli.