Otvíráme!

Vážení rodiče,

s radostí vyhlašuji do světa, že se naše školka v pondělí 29.11.2021 opět otvírá všem našim andílkům.

Příští týden bude trošku originální (v pátek navštíví děti Mikuláš) a pro některé z nás asi i náročnější, jelikož jsme bez personálu v kuchyni, ale my se s tím statečně popereme…. více informací najdete brzy v Čertovském jídelníčku. Proto Vás prosíme o trochu shovívavosti a trpělivosti.

A hlavně Vás moc prosíme – nahlaste nám co nejdříve docházku Vašeho dítěte na email mspruhonicejidelna@seznam.cz  (variantu přijde/nepřijde) , moc potřebujeme vědět počty dětí od pondělí 29.11.2021.

Vzhledem  k ještě chybějícím paním učitelkám, budou některé třídy spojovány.

Jelikož naší školkou prolétla nakažlivější Delta mutace Covidu 19, buďte dále opatrní a ostražití – doprovází jí symptomy, které doprovází například i nachlazení nebo alergii a lidé je proto často neberou příliš vážně.

Do školky budou přijímány jen dětičky zcela zdravé, bez jakékoliv známky respiračního onemocnění. Při zjištění onemocnění, bude Vaše dítko ihned odesíláno domů.

Těšíme se na Vás!

                                                             Vrchní čertice Anička