Pozor – otevření opět posunuto!

Vážení rodiče,

velmi mě mrzí, že musím otevření naší školky opět posunout, ale bohužel situace stále není otevření nakloněná a stabilizovaná. Stále jsou hlášeny nové případy mezi dětmi a také mezi personálem (i ti naposledy negativně testovaní, mají tento týden pozitivní nálezy), takže virus ještě neřekl poslední slovo.

Ani z organizačních důvodů nejsme momentálně schopni školku otevřít.

Proto se po dohodě se zřizovatelem otevření školky posouvá na pondělí 29.11.2021

Rádi bychom se bezpečně vrátili do MŠ. Veškerý personál bude před otevřením otestován, všechny prostory budou vyčištěny ozónem, povrchy vydezinfikovány. Ostatní už je na Vás – rodičích.

Prosím, nechte sebe i své děti před nástupem do školky otestovat. Do školky budou přijímány jen děti zcela zdravé. Při jakýchkoliv známkách respiračního onemocnění bude dítě odesláno domů.

Vzhledem k chybějícímu personálu vlivem karantény, budu nucena třídy spojovat. Proto zvažte docházku Vašeho dítka do školky,

Nahlaste, prosím, docházku/omluvu z docházky na email mspruhonicejidelna@seznam.cz nejlépe do pátku 26.11.2021.

Děkuji za spolupráci a pochopení.

Bc.Anna Jirátová, ředitelka školy