Spaní předškoláků

A je to. Letošní spaní předškoláků máme za sebou. Bylo skvělé – plné soutěží, her, dobré nálady a bohatého stolování. Soutěžní část se odehrála v parku a zahájili jsme ji tradičním během. Následovaly stezka odvahy (klepali jsme na dveře Džanyně), vědomostní testy, zkouška orientace, stavění domků lesním skřítkům, hod na cíl šiškami a překonávání přírodních překážek. Po návratu do školky si děti naplnily bříška dobrotami od maminek a my jsme sečetli body získané v soutěžích. Po té jsme vyhlásili vítěze, rozdali ceny a provedli slavnostní šerpování předškoláků. Po důkladné hygieně se děti s chutí „zavrtaly“ do spacáků a poslechly si pohádky na dobrou noc. Ale tím to nekončilo – děti čekalo překvapení v podobě malého, ale úžasného ohňostroje. Teprve pak jsme si popřáli dobrou noc a spali klidně až do rána. Žádné z dětí ani nevědělo, že se v noci na obloze odehrál ještě jeden ohňostroj – přírodní a opravdu velký.