Bc. Veronika Růžičková

Jmenuji se Veronika Růžičková. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu Ruská, obor zdravotnický asistent. Pokračovala jsem studiem na Univerzitě Hradec Králové oborem Sociálně výchovná péče o smyslově postižené, tedy speciální pedagogika. Nyní studuji navazující magisterské studium na pedagogické fakultě.

Troška z mé praxe – Dětské centrum s komplexní péčí a podpůrnou rodinnou terapií při Thomayerově nemocnici, Mateřská škola Rašínova, Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené Holečkova a jednotlivá oddělení nemocnic v rámci praxe na zdravotnické škole.

Působím jako trenér v jedné z nejlepších tanečních škol v Praze – AT Studio Domino Praha a jako zdravotník na sportovních soustředění. Tedy k mým zálibám patří hlavně tanec a sport obecně.